Producenci
APC BACK-UPS CS 350VA USB/SERIAL 230V BK350EI
Opis
BACK-UPS CS 350VA USB/SERIAL 230V BK350EI
Dane techniczne
| Moc pozorna | 350 VA |
| Moc czynna | 210 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas ładowania | 6 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne 0 - 40 °C |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem i dokumentacją |
| Kolor | Beżowy |
| Wymiary | 91 x 284 x 165 mm |
| Waga | 6.32 kg |
| Pozostałe parametry | - Panel przedni: Diody LED wsakzują pracę z sieci : pracę z baterii : stan wymiany baterii : wskaźniki stanu przeciążenia |