Producenci
APC BACK-UPS CS 650VA USB/SERIAL 230V BK650EI
Opis
BK650EI
BACK-UPS CS 650VA USB/SERIAL 230V BK650EI
Dane techniczne
| Moc pozorna | 650 VA |
| Moc czynna | 400 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas przełączenia (maks.) | 8 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2.3 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | - Maksymalna wysokość: 165.00 mm - Maksymalna szerokość: 91.00 mm - Maksymalna głębokość: 284.00 mm |
| Waga | 6.03 kg |
| Pozostałe parametry | - Typ akumulatora: Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte : leakproof |