Producenci
APC BATERIA RBC 5 RBC5
Opis
Moduł bateryjny
APC Replacement Battery Cartridge #5
Przed zakupem należy sprawdzić dokładnie kompatybilność baterii: http://www.apc.com/products/family/index.cfm?id=152
Dane techniczne
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Akcesoria w zestawie | - Wszystkie wymagane złącza |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 94 mm |
| Waga | 4.96 kg |
| Pozostałe parametry | - Typ akumulatora: Bezobsługowe baterie ołowiowo-kwasowe |