Producenci
APC BE650G2-FR Back UPS 650 VA/400W 6+2xFR, lad. USB
Opis
APC Back-UPS 650 VA, 230 V, 1 port ładowania USB
- Bateria zapasowa i ochrona przeciwprzepięciowa do elektroniki i komputerów
Dane techniczne
| Moc pozorna | 650 VA |
| Moc czynna | 400 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Czas transferu (maks.) | 10 ms |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania wy. | 8 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 4 kg |