Producenci
APC BR1500G-FR Back RS 1500 VA 230V LCD GREEN
Opis
APC Power Saving Back-UPS Pro 1500, 230V, CEE 7/5
APC Back-UPS Pro, 865 Watts /1500 VA, na wejściu 230V /na wyjściu 230V, Interface Port Optional Simple Signalling RS232 cable, USB, Extended runtime model
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 865 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3.7 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Linii danych |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje specjalne | - Graficzny wyświetlacz LCD |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 6 x typ C/E |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | RJ-11 |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Akcesoria w zestawie | - Kabel telefoniczny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 112 x 380 x 301 mm |
| Waga | 12.8 kg |
| Pozostałe parametry | - Napięcie wyjściowe: 230V |