Producenci
APC BR1500GI Back RS 1500VA 230V LCD GREEN
Opis
APC Power-Saving Back-UPS Pro 1500, 230V
APC Back-UPS Pro, 865 Watts/1500 VA, na wejściu 230V/na wyjściu 230V, Interface Port Optional Simple Signalling RS232 cable, USB, Extended runtime model
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 865 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3.7 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Linii danych |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Funkcje specjalne | - Graficzny wyświetlacz LCD |
| Oprogramowanie | - LCD graphics display |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 10 x IEC-C13 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | RJ-11 |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40°C |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 112 x 380 x 301 mm |
| Waga | 12.7 kg |
| Pozostałe parametry | - Współczynnik szczytu: 3:1 |