Producenci
APC BR24BPG Dodatkowa bateria do BR1500GI
Opis
Back-UPS Pro
APC Back-UPS Pro External Battery Pack (for 1500VA Back-UPS Pro models)
Znakomite rezerwowe zasilanie akumulatorowe z ochroną przeciwprzepięciową dla zaawansowanej elektroniki i komputerów
Przed zakupem należy sprawdzić dokładnie kompatybilność baterii: http://www.apc.com/products/family/index.cfm?id=152
Dane techniczne
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 24 V |
| Pojemność akumulatora | 372 VAh |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Akcesoria w zestawie | Podręcznik użytkownika |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 301 mm |
| Waga | 13.4 kg |
| Pozostałe parametry | - Typ akumulatora: Bezobsługowe baterie ołowiowo-kwasowe |