APC BV1000I-GR BackUPS BV 1000VA/600W/AVR/4xSchuko
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
478.90
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: APC
Kod produktu: 1_641520
Opis
BV1000I-GR BackUPS BV 1000VA/600W/AVR/4xSchuko
Dane techniczne
Moc pozorna 1000 VA
Moc czynna 600 W
Architektura UPS-a line-interactive
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Liczba akumulatorów 1
Napięcie 12 V
Pojemność akumulatora 9 Ah
Czas transferu (maks.) 10 ms
Czas ładowania 8 h
Typ obudowy Desktop
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzepięciowe
Porty zasilania we. Typ F Schuko
Porty zasilania wy. 4 x typ C/F (Schuko)
Gniazda we/wy Brak
Wymagania środowiskowe
- Temperatura eksploatacji 0 - 40 °C
- Wilgotność względna podczas pracy 0 - 90 %
- Wysokość n.p.m. podczas pracy 0-1968.3metry
- Hałas słyszalny w odległości 1 m od powierzchni urządzenia 40.0dBA
Akcesoria w zestawie
- Podręcznik użytkownika
Kolor Czarny
Wymiary
92mm x 160mm x 305mm