Producenci
APC BV500I BackUPS BV 500VA/300W/AVR/6xC13 bez zarządzania
Opis
BV500I BackUPS BV 500VA/300W/AVR/6xC13 bez zarządzania
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR) Automatycznie podwyższa niskie napięcie i obniża wysokie napięcie do poziomów odpowiednich dla zasilanych urządzeń.
- Otwory do montażu na ścianie Listwa jest przystosowana do dogodnego montażu w ciasnych miejscach, a także na ścianie lub innej powierzchni.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 500 VA |
| Moc czynna | 300 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 4.5 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 10 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Desktop |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura eksploatacji 0 - 40 °C |
| Akcesoria w zestawie | - Podręcznik użytkownika |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 305*170*90 mm |
| Waga | 3.9 kg |