Producenci
APC BV650I BackUPS BV 650VA/375W/AVR/6xC13 bez zarządzania
Opis
BV650I BackUPS BV 650VA/375W/AVR/6xC13 bez zarządzania
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR) Automatycznie podwyższa niskie napięcie i obniża wysokie napięcie do poziomów odpowiednich dla zasilanych urządzeń.
- Otwory do montażu na ścianie Listwa jest przystosowana do dogodnego montażu w ciasnych miejscach, a także na ścianie lub innej powierzchni
Dane techniczne
| Moc pozorna | 650 VA |
| Moc czynna | 375 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Desktop |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura eksploatacji 0 - 40 °C |
| Akcesoria w zestawie | Podręcznik użytkownika |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 305 x 170 x 90 mm |
| Waga | 4.5 kg |