Producenci
APC BV650I-GR BackUPS BV 650VA/375W/AVR/4xSchuko
Opis
BV650I-GR BackUPS BV 650VA/375W/AVR/4xSchuko
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)Automatycznie podwyższa niskie napięcie i obniża wysokie napięcie do poziomów odpowiednich dla zasilanych urządzeń.
- Otwory do montażu na ścianie Listwa jest przystosowana do dogodnego montażu w ciasnych miejscach, a także na ścianie lub innej powierzchni.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 650 VA |
| Moc czynna | 375 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Desktop |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie | Podręcznik użytkownika |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 92mm x 165mm x 305mm |
| Waga | 4.5 kg |
| Pozostałe parametry | Potwierdzenia zgodności CE |