APC BV800I BackUPS BV 800VA/450W/AVR/6xC13 bez zarządzania
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
421.50
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: APC
Kod produktu: 1_641519
Opis
BV800I BackUPS BV 800VA/450W/AVR/6xC13 bez zarządzania
Dane techniczne
Moc pozorna 800 VA
Moc czynna 450 W
Architektura UPS-a line-interactive
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Liczba akumulatorów 1
Napięcie 12 V
Pojemność akumulatora 9 Ah
Czas transferu (maks.) 10 ms
Czas ładowania 8 h
Typ obudowy Desktop
Porty zasilania we. IEC-C14
Porty zasilania wy. 6 x IEC-C13
Gniazda we/wy Brak
Wymagania środowiskowe
- Temperatura eksploatacji 0 - 40 °C
- Wilgotność względna podczas pracy 0 - 90 %
- Wysokość n.p.m. podczas pracy 0-1968.3metry
- Hałas słyszalny w odległości 1 m od powierzchni urządzenia 40.0dBA
Akcesoria w zestawie
- Podręcznik użytkownika
Kolor Czarny
Wymiary
305*170*90 mm