Producenci
APC Easy UPS 3S 30 kVA 400 V 3:3 UPS do akumulatorów wewnętrznych
Opis
Wysokowydajny 3-fazowy zasilacz UPS, który oferuje zaawansowane funkcje produktu, konkurencyjne specyfikacje i solidną konstrukcję elektryczną, ułatwiając ciągłość biznesową w centrum danych lub w pomieszczeniu elektrycznym. Jest to wyjątkowo łatwy w instalacji, obsłudze, konserwacji i serwisie UPS 30 kVA, idealny dla małych i średnich firm. Zawiera filtr przeciwpyłowy i płyty z powłoką dostosowującą się do trudnych warunków. Ten zasilacz UPS jest przeznaczony do akumulatorów wewnętrznych, ale jest dostarczany bez akumulatorów, dzięki czemu można łatwo dostosować czas pracy akumulatorów.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 30 kVA |
| Moc czynna | 30 kW |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) |
| Liczba akumulatorów | 0 |
| Napięcie | 240 V |
| Typ obudowy | Tower |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Wysokość 140 x szerokość 50 x głębokość 96.9 cm |
| Waga | 152 kg |
| Pozostałe parametry |
|