Producenci
APC Listwa PDU, Metered, 1U, 16A, 208/230V, (8) C13 AP7821B
Opis
Rack PDU, Metered, 1U, 16A, 208/230V, (8) C13 AP7821B
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3300 VA |
| Napięcie | 230 V |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wysokość 4.4 x szerokość 44.4 x głębokość 10.2 cm |
| Waga | 1.74 kg |
| Pozostałe parametry |
|