Producenci
APC Listwa PDU EPDU1216S zarządzalna Zero U, 11 kW, 230V, (21) C13 i (6) C19 IEC309
Opis
Listwa PDU EPDU1216S zarządzalna, Zero U, 11 kW, 230V, (21) C13 i (6) C19 IEC309
Dane techniczne
| Napięcie | 230 V |
| Porty zasilania we. | IEC 60309 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 21 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x RS-485 |
| Certyfikaty |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1794 x 55 x 62 mm |
| Waga | 6.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|