Producenci
APC Listwa zasilająca EPDU1016B PDU Easy Basic 1U, 16A, 8xC13
Opis
Listwa zasilająca Easy Basic PDU APC EPDU1016B
Dostarczaj zasilanie z jednej wtyczki do wielu urządzeń. Zaoszczędzisz czas i pieniądze podczas instalacji, korzystając z jednoprzewodowej wtyczki i standardowych połączeń.
Obejmuje opcje montowane poziomo, pionowo i beznarzędziowo. Dostarcza zasilanie tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne - do szaf stojących obok sprzętu.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu C13 | 8 |
| Długość przewodu | 2.5 m |
| Wtyczka | C20 |
| Montaż | Rack |
| Montaż | Ściana |
| Wymiary rack | 1U |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 48,2 x 4,4 x 4,4 cm |
| Waga | 0.58 kg |
| Pozostałe parametry |
|