Producenci
APC Listwa zasilająca EPDU1016M PDU Easy Metered 1U,16A, 8xC13
Opis
Listwa zasilająca Easy Metered PDU APC EPDU1016M
Pełnowymiarowe interfejsy do zarządzania sieciowego. Zarządzanie przez sieć, SNMP i Telnet. Umożliwiają użytkownikom zdalny dostęp, konfigurację i zarządzanie jednostkami, oszczędzając tym samym czas. Dodatkowo posiadają możliwość szybkiej i łatwej aktualizacji oprogramowania sprzętowego przez pobranie nowych wersji z sieci i modernizację produktu w przyszłości.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu C13 | 8 |
| Długość przewodu | 2.5 m |
| Wtyczka | C20 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Montaż | Rack |
| Montaż | Ściana |
| Wymiary rack | 1U |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 48,2 x 4,4 x 4,4 cm |
| Waga | 0.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|