Producenci
APC Listwa zasilająca EPDU1132B-SCH Easy PDU Basic ZeroU 32A 230V(21) SCHUKO IEC309
Opis
Listwa zasilająca Easy Basic PDU to niezawodne jednostki dystrybucji zasilania (PDU) do montażu w szafach serwerowych (PDU), które oferują więcej niż tylko listwę zasilającą do szaf serwerowych i szaf sieciowych. Dostarczaj zasilanie z jednej wtyczki do wielu urządzeń, wygodnie zasilając montowany w szafie sprzęt. Zaoszczędzisz czas i pieniądze podczas instalacji, korzystając z jednoprzewodowej wtyczki i standardowych połączeń.
Obejmuje opcje montowane poziomo, pionowo i beznarzędziowo. Dostarcza zasilanie tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne - do szaf stojących obok sprzętu.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 21 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Wtyczka | IEC 60309 32A 3P |
| Montaż | Ściana |
| Montaż | Rack |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 150.6 x 6.2 x 4.44 cm |
| Waga | 4.3 kg |
| Pozostałe parametry |
|