Producenci
APC Listwa zasilająca EPDU2132MBO Easy PDU,2G, Metered-by-Outlet, ZeroU, 32A, 230V, (20) C13 & (4) C19
Opis
Easy Rack PDU, gniazdo z licznikiem, 0U, 1 faza, 7,4 kW, 230 V, 32 A, gniazda (20) C13 i (4) C19, wejście IEC60309 2P+E
Ułatw dystrybucję zasilania
APC Easy Rack PDU to łatwa w instalacji i obsłudze listwa zasilająca do montażu w szafie, która pomaga zarządzać dystrybucją zasilania do urządzeń w szafie oraz zapewnia funkcje monitorowania i sterowania.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu C13 | 20 |
| Liczba gniazd typu C19 | 4 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Wtyczka | IEC 309 (32A) |
| Włącznik | Nie |
| Montaż | Rack |
| Montaż | Ściana |
| Wymiary rack | 0U |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x USB |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x RS-232/422/485 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 55 x 1800 x 56 mm |
| Waga | 7.12 kg |
| Pozostałe parametry |
|