Producenci
APC Listwa zasilająca EPDU2232MBO Easy PDU,2G, Metered-by-Outlet, ZeroU, 22kW, 230V, (18) C13 & (6) C19
Opis
Easy Rack PDU, Metered Outlet, 0U, 3 Phase, 22kW, 230V, 32A, (18) C13 and (6) C19 outlets, IEC60309 3P+N+PE inlet
APC Easy Rack PDU to łatwa w instalacji i obsłudze listwa PDU do montażu w stojaku, która pomaga zarządzać dystrybucją zasilania do sprzętu w szafie oraz zapewnia funkcje monitorowania i sterowania.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 22 kVA |
| Napięcie | 11400 V |
| Porty zasilania we. | IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 18 x IEC-C13 |
| Certyfikaty | TÜV |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1800 x 55 x 56 mm |
| Waga | 8.38 kg |