Producenci
APC Listwa zasilająca EPDU2232SMB Easy PDU,2G, Metered-by-Outlet with Switching, ZeroU22kW, 230V, (18) C13 & (6) C19
Opis
Listwa zasilająca Easy Rack PDU, przełączane gniazdko pomiarowe, 0U, 3 fazy, 22 kW, 230 V, 32 A, (18) gniazd C13 i (6) C19, wlot IEC60309 3P+N+PE
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 0 |
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 0 |
| Liczba gniazd typu C | 0 |
| Liczba gniazd typu C13 | 18 |
| Liczba gniazd typu C19 | 6 |
| Liczba gniazd typu C39 | 0 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Wtyczka | IEC 60309 32A 3P |
| Włącznik | Nie |
| Wymiary rack | 0U |
| Pozostałe porty we/wy | 3 x RJ-45 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1800 x 55 x 56 mm |
| Waga | 8.68 kg |
| Pozostałe parametry | Wymagania środowiskowe
|