Producenci
APC Listwa zasilająca EasyPDU, Switched, Zero U, 22 kW, 230V, (18) C13 i (6) C19; IEC309
Opis
Listwa zasilająca EasyPDU, Switched, Zero U, 22 kW, 230V, (18) C13 i (6) C19; IEC309 EPDU1232S
Dane techniczne
| Napięcie | 230 V |
| Porty zasilania we. | IEC 60309 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 18 x IEC-C13 |
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wysokość 1794 x szerokość 55 x głębokość 62 mm |
| Waga | 8.17 kg |
| Pozostałe parametry |
|