Producenci
APC Listwa zasilająca Rack PDU 9000 Switched, ZeroU, 11.0kW, 230V, (21) C13 & (3) C
Opis
Jednostka PDU do montażu w szafie APC 9000, przełączana, ZeroU, 11,0 kW, 230 V, (21) C13 i (3) C19
Od najbardziej zaufanej na świecie marki PDU
Dostępna jest bardziej niezawodna, inteligentna i szybsza we wdrażaniu jednostka PDU. Zaprojektowane dla centrów danych i zdalnych środowisk obliczeniowych, w których występuje rosnąca gęstość mocy i które wymagają zawsze włączonej infrastruktury IT. Urządzenia IT w tych środowiskach potrzebują pewności, a przełączane listwy PDU APC NetShelter serii 9000 zapewniają to dzięki funkcjom przyspieszającym ich wdrażanie, zwiększającym ich niezawodność i ułatwiającym zarządzanie nimi na miejscu lub zdalnie w dowolnym miejscu na świecie dzięki EcoStruxure IT.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu C13 | 21 |
| Liczba gniazd typu C19 | 3 |
| Długość przewodu | 1.83 m |
| Wtyczka | IEC 60309 32A 3P |
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Włącznik | Nie |
| Montaż | Rack |
| Wymiary rack | 0U |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x USB |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x RS-232/422/485 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x USB Type C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wysokość 179.2 x Szerokość 5.5 x Głębokość 4.6 cm |
| Waga | 7 kg |