Producenci
APC Przełącznik źródeł zasilania AP4423A Rack ATS, 230V, 16A, wejście C20, wyjścia 8x C13, 1x C19
Opis
Przełącznik źródeł zasilania, ATS 16A, 230V, wejście C20, wyjścia 8x C13, 1x C19
Dane techniczne
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 230 V |
| Typ obudowy | Rack |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB Serwisowe |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x micro USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 4,4 x 43,2 x 23,6 cm |
| Waga | 3.74 kg |
| Pozostałe parametry |
|