Producenci
APC Przełącznik źródeł zasilania AP4424A rack 230V, 32A, wejście IEC 309, wyjścia 16xC13, 2xC19
Opis
AP4424A Przełącznik źródeł zasilania, ATS 32A, 230V, wejście IEC 309, wyjścia 16xC13, 2xC19
Dane techniczne
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 230 V |
| Typ obudowy | Rack |
| Porty zasilania we. | IEC 60309 |
| Porty zasilania wy. | 16 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB Serwisowe |
| Gniazda we/wy | 1 x micro USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 8,8 x 43,2 x 23,6 cm |
| Waga | 6.94 kg |
| Pozostałe parametry |
|