Producenci
APC RBC2 Akumulator do BK325/BK350/BK500/BE550-CP
Opis
Baterie na wymianę
APC Replacement Battery Cartridge #2
Przed zakupem należy sprawdzić dokładnie kompatybilność baterii: http://www.apc.com/products/family/index.cfm?id=152
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Akcesoria w zestawie | - Wszystkie wymagane złącza |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 94 mm |
| Waga | 2.5 kg |
| Pozostałe parametry | - Typ akumulatora: Bezobsługowe baterie ołowiowo-kwasowe |