Producenci
APC RBC23 Akumulator do SUA1000RMI2U
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 4 |
| Napięcie | 24 V |
| Pojemność akumulatora | 14 Ah |
| Wymagania środowiskowe | Zakres temperatur (eksploatacja) Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia. 0 - 40 °C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 68.6 x 152.4 x 94 mm |
| Waga | 2410 g |
| Pozostałe parametry | Urządzenia w których jest wykorzystywany SU1000RM2U |