Producenci
APC RBC6 Akumulator do SUA1000I/SMT1000I
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 11 Ah |
| Wymagania środowiskowe | Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 195.6 x 152.4 x 94 mm |
| Waga | 7.68 kg |
| Pozostałe parametry | Urządzenia w których jest wykorzystywany BP1000, SU1000, SU1000RM, SU1000XLNET, SUA1000, SUVS1000l, SU1000NET, SU1000RMNET, SUA1000XL |