Producenci
APC SMART SC 450VA Rack 1U/Tower SC450RMI1U
Opis
APC Smart-UPS, 280 Watts/450 VA, na wejściu 230V/na wyjściu 230V, Interface Port DB-9 RS-232, Wysokość w szafie przemysłowej 1U
Dane techniczne
| Moc pozorna | 450 VA |
| Moc czynna | 280 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5.9 min |
| Czas ładowania | 5 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Linii danych |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Funkcje specjalne | - Serwisowanie od przodu |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | RS-232 (COM) |
| Złącza | RJ-11 |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 10.18 kg |
| Pozostałe parametry | - Moc wyjściowa: 280W |