Producenci
APC SMART-UPS 5000VA RM 5U SUA5000RMI5U
Opis
APC Smart-UPS, 4000 Watts /5000 VA, na wejściu 230V/na wyjściu 230V, Interface Port DB-9 RS-232, SmartSlot, Wysokość w szafie przemysłowej 5 U
Dane techniczne
| Moc pozorna | 5 kVA |
| Moc czynna | 4000 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Pojemność akumulatora | 816 VAh |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 9.4 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Funkcje specjalne | - Bezpiecznik automatyczny |
| Porty zasilania we. | Hard Wire 3-wire (1PH + N + G) |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Złącza | RS-232 (COM) |
| Złącza | SmartSlot |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 222 mm |
| Waga | 97.73 kg |
| Pozostałe parametry | - Moc wyjściowa: 4000W |