Producenci
APC SMT1500I SMART 1500VA USB/SERIAL LCD
Opis
APC Smart-UPS 1500VA LCD 230V
APC Smart-UPS, 1000 Watts/1500 VA, na wejściu 230V/na wyjściu 230V, Interface Port SmartSlot, USB
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 6.5 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Funkcje specjalne | - Wysoka sprawność online |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Złącza | SmartSlot |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 219 mm |
| Waga | 24.09 kg |
| Pozostałe parametry | - Moc wyjściowa: 1000W |