Producenci
APC SMT1500RMI1U SMART UPS 1500VA 1U LCD 230V
Opis
APC Smart-UPS 1500VA LCD RM 1U 230V
APC Smart-UPS,1000 Watts /1500 VA,na wejściu 230V /na wyjściu 230V, Interface Port RJ-45 Serial, SmartSlot, USB, Wysokość w szafie przemysłowej 1 U
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1000 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 4.8 min |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Funkcje specjalne | - Wysoka sprawność online |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | SmartSlot |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0-40 stopni C |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 44 mm |
| Waga | 24.09 kg |
| Pozostałe parametry | - Napięcie wyjściowe: 230V |