Producenci
APC SMX1000I SMART X 1000VA USB/SERIAL/LCD/RT 2U
Opis
APC Smart-UPS X 1000VA Rack/Tower LCD 230V
APC Smart-UPS, 800 Watts/1000 VA, na wejściu 230V/na wyjściu 230V, Interface Port SmartSlot, USB, Extended runtime model, Wysokość w szafie przemysłowej 2U


Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 800 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 48 V |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 8.1 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Funkcje specjalne | - Wyłącznik awaryjny EPO |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Złącza | SmartSlot |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 89 mm |
| Waga | 22.86 kg |
| Pozostałe parametry | - Moc wyjściowa: 800W |