Producenci
APC SMX120BP Modul baterii do Smart X Tower SMX2200HV/3000HV
Opis
APC Smart-UPS X 120V External Battery Pack Rack/Tower
Akumulatory wymienialne przez użytkownika "na gorąco" bez przerywania pracy systemu
Zasilanie bezprzerwowe o znakomitych parametrach na czas operacji wymiany akumulatorów.
Akumulatory wymienialne przez użytkownika
Większa dostępność dzięki możliwości samodzielnej modernizacji i wymiany akumulatorów przez przeszkolonych użytkowników, co skutkuje skróceniem średniego czasu do zakończenia naprawy (MTTR)
Elastyczny czas podtrzymania
W razie potrzeby pozwala na szybkie rozszerzenie o dodatkowy czas podtrzymania.
Inteligentne zarządzanie bateriami
Maksymalizacja wydajności, czasu eksploatacji i niezawodności akumulatorów dzięki inteligentnemu ładowaniu precyzyjnemu.
Możliwość zastosowania w wersji wolnostojącej i do montażu w szafie przemysłowej
Ochrona początkowej inwestycji w zasilacz UPS w przypadku zastąpienia urządzeń montowanych w obudowach typu tower urządzeniami montowanymi w szafach.
Przed zakupem należy sprawdzić dokładnie kompatybilność baterii: http://www.apc.com/products/family/index.cfm?id=152
Dane techniczne
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 20 |
| Napięcie | 120 V |
| Pojemność akumulatora | 1200 VAh |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Akcesoria w zestawie | - Instrukcja użytkownika |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 432 mm |
| Waga | 60.91 kg |
| Pozostałe parametry | - Typ akumulatora: Bezobsługowe baterie ołowiowo-kwasowe |