Producenci
APC SMX120RMBP2U Bateria do SMX2200RM/SMX3000RM
Opis
Systemy akumulatorowe do Smart-UPS
APC Smart-UPS X 120V External Battery Pack Rack/Tower
Rodzaj opcji UPSa: Dodatkowa bateria
Przed zakupem należy sprawdzić dokładnie kompatybilność baterii: http://www.apc.com/products/family/index.cfm?id=152
Dane techniczne
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 20 |
| Napięcie | 120 V |
| Pojemność akumulatora | 1200 VAh |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Akcesoria w zestawie | - Instrukcja użytkownika |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 85 mm |
| Waga | 56.36 kg |
| Pozostałe parametry | - Typ akumulatora: Bezobsługowy szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z elektrolitem w postaci żelu szczelny |