Producenci
APC SMX1500RMI2UNC X 1500VA USB/AP9631/RS/LCD/RT 2U
Opis
APC Smart-UPS X 1500VA Rack/Tower LCD 230V with Network Card
APC Smart-UPS, 1200 Watts /1500 VA, na wejściu 230V /na wyjściu 230V, Interface Port SmartSlot, USB, Extended runtime model, Wysokość w szafie przemysłowej 2U
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1200 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 48 V |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5.8 min |
| Czas ładowania | 3 min |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne | - Zdalne zarządzanie UPSem |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Złącza | SmartSlot |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 45 °C |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 89 mm |
| Waga | 24.82 kg |
| Pozostałe parametry | - Moc wyjściowa: 1200W |