Producenci
APC SMX2200R2HVNC SMART X 2200VA R2T2U LCD AP9631
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Moc czynna | 1980 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas ładowania | 3 h |
| Porty zasilania we. | Typ G Brytyjska |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 85 x 432 x 667 mm |
| Waga | 37.24 kg |