Producenci
APC SMX3000HV SMART X 3000VA R2T 4U LCD 230V
Opis
APC Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD 200-240V
APC Smart-UPS,2700 Watts /3000 VA, na wejściu 208V, 230V /na wyjściu 230V, Interface Port SmartSlot, Extended runtime model, Wysokość w szafie przemysłowej 4 U
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2700 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 120 V |
| Pojemność akumulatora | 600 VAh |
| Czas przełączenia (maks.) | 4 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 6.25 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty zasilania we. | Typ G Brytyjska |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Złącza | SmartSlot |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 38.64 kg |
| Pozostałe parametry |
|