Producenci
APC SMX48RMBP2U Dodatkowy moduł baterii do serii SMX
Opis
Systemy akumulatorowe do Smart-UPS
APC Smart-UPS X-Series 48V External Battery Pack Rack/Tower
Przed zakupem należy sprawdzić dokładnie kompatybilność baterii: http://www.apc.com/products/family/index.cfm?id=152
Dane techniczne
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 48 V |
| Pojemność akumulatora | 432 VAh |
| Akcesoria w zestawie | - Instrukcja użytkownika |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 89 mm |
| Waga | 28.64 kg |
| Pozostałe parametry | - Typ akumulatora: Bezobsługowe baterie ołowiowo-kwasowe |
| Pasuje do | - SMX1000 |