Producenci
APC SRT10KRMXLI SmartUPS SRT 10000VA Rack 230V
Opis
Zasilacz awaryjny SRT10KRMXLI SmartUPS SRT 10000VA Rack 230V
Zasilacz awaryjny o mocy wyjściowej 10000VA/10000W wyposażony w 6 gniazd IEC 320 C13 IEC 320 C13, 4 gniazda IEC 320 C19 IEC 320 C19 , 3 IEC Jumpers oraz połączenie stałe 3 przewody (H N+G). Posiada bezobsługowy szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z elektrolitem w postaci żelu oraz ochronę przeciwprzepięciową.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 10 kVA |
| Moc czynna | 10000 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 230 V |
| Czas ładowania | 1.5 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Funkcje specjalne | Zimny start |
| Oprogramowanie | PowerChute Network Shutdown v3.0.1 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 1 x Hard Wire 3-wire (1PH + N + G) |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C19 |
| Złącza | SmartSlot |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 43,2 x 26,3 x 71,5 cm |
| Waga | 111 kg |
| Pozostałe parametry | Napięcie wejściowe:
|