Producenci
APC SRT2200RMXLI-NC SmartUPS SRT2.2kVA/1980W Rack NMC
Opis
APC Smart-UPS SRT 2200 VA do montażu w szafie, 230 V z kartą sieciową AP9641
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Moc czynna | 1980 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Czas przełączenia (maks.) | 0 s |
| Czas transferu (maks.) | 0 s |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3.9 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Złącza | SmartSlot |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Wymagania środowiskowe | - Minimalna temperatura pracy 0 ° C, |
| Akcesoria w zestawie | - 1 x kabel zasilający - 2,44 m, |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 43.2 cm x 58.4 cm x 8.5 cm (szerokość x głębokość x wysokość) |
| Waga | 25 kg |