Producenci
APC SRT2200XLI Smart-UPS SRT 2200VA/1980W 230V
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Moc czynna | 1980 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Pojemność akumulatora | 367 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3.9 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Wymagania środowiskowe | Operating Temperature |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 43.2 x 8.5 x 58.4 cm |
| Waga | 25 kg |