Producenci
APC SRT3000XLI Smart-UPS SRT 3000VA/2700W 230V
Opis
APC Smart-UPS SRT 3000 VA 230 V
Ochrona zasilania z podwójną konwersją online o skalowalnym czasie podtrzymania, do środowisk o wysokiej gęstości.
Główne cechy:
- Powiadomienie o awarii akumulatora: Analiza uszkodzeń akumulatorów z funkcją wczesnego ostrzegania, co pozwala na podjęcie prewencyjnych czynności konserwacyjnych na czas
- Tryb ECO: Tryb pracy, w którym w wypadku dobrej jakości zasilania zewnętrznego niektóre podzespoły zasilacza są pomijane, co zapewnia wysoką sprawność bez pogorszenia skuteczności ochrony.
- Tryb ekologiczny: Tryb pracy (rozwiązanie objęte zgłoszeniem patentowym), w którym w wypadku dobrej jakości zasilania zewnętrznego niektóre podzespoły zasilacza są pomijane, co zapewnia wysoką sprawność przy zachowaniu pełnej ochrony.
- Graficzny wyświetlacz LCD: Tekst i schematy przedstawiające tryby działania, parametry systemu i alarmy.
Możliwość zastosowania w wersji wolnostojącej i do montażu w szafie przemysłowej: Ochrona początkowej inwestycji w zasilacz UPS w przypadku zastąpienia urządzeń montowanych w obudowach typu tower urządzeniami montowanymi w szafach.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2700 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Pojemność akumulatora | 505 VAh |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Funkcje specjalne | - Panel sterowania: Wielofunkcyjna konsola sterownicza i informacyjna LCD |
| Oprogramowanie | Do pobrania ze strony www: |
| Porty zasilania we. | Typ G Brytyjska |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RJ-45 |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura eksploatacji: 0 - 40 °C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Maksymalna wysokość: 43.2 cm. |
| Waga | 31.3 kg |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty i zgodność z normami: CE, Znak CE, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, ENERGY STAR (UE), RCM, VDE |