Producenci
APC SRT5KRMXLI Smart-UPS SRT 5000VA Rack 230V
Opis
Zasilacz awaryjny o mocy wyjściowej 5000VA/4500W wyposażony w 6 gniazd IEC 320 C13 IEC 320 C13, 4 gniazda IEC 320 C19 IEC 320 C19 oraz 2 IEC Jumpers. Posiada bezobsługowy szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z elektrolitem w postaci żelu oraz ochronę przeciwprzepięciową.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 5 kVA |
| Moc czynna | 4500 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Funkcje specjalne | Zimny start |
| Oprogramowanie | PowerChute Network Shutdown v3.0.1 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C19 |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | SmartSlot |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Akcesoria w zestawie | - Dokumentacja na CD |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 43.2 x 13 x 71.9 cm. |
| Waga | 54.5 kg |