Producenci
APC SRT5KXLI Smart-UPS SRT 5000VA Tower 230V
Opis
APC Smart-UPS SRT 5000VA 230V
APC Smart-UPS On-Line, 4500 Watts/5000 VA,na wejściu 230V/na wyjściu 230V, Interface Port Contact Closure, RJ-45 10/100 Base-T, RJ-45 Serial, Smart-Slot, USB, Extended runtime model
Dane techniczne
| Moc pozorna | 5 kVA |
| Moc czynna | 4500 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 4 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne | - Graficzny wyświetlacz LCD |
| Porty zasilania we. | Hard Wire 3-wire (1PH + N + G) |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Złącza | SmartSlot |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RJ-45 |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: od 0 do 40 stopni C |
| Akcesoria w zestawie | - Dokumentacja na CD |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 432 mm |
| Waga | 54.55 kg |
| Pozostałe parametry | - Napięcie wyjściowe: 230V 50/60Hz |