Producenci
APC SRT8KXLI Smart-UPS SRT 8000VA Tower 230V
Opis
APC Smart-UPS SRT 8000VA 230V
APC Smart-UPS On-Line, 8000 Watts/8000 VA, na wejściu 230V, 400V 3PH/na wyjściu 230V, Interface Port Contact Closure, RJ-45 10/100 Base-T, RJ-45 Serial, Smart-Slot, USB, Extended runtime model
Dane techniczne
| Moc pozorna | 8 kVA |
| Moc czynna | 8000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5 min |
| Czas ładowania | 1.5 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne | - Graficzny wyświetlacz LCD |
| Porty zasilania we. | Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) |
| Porty zasilania we. | Hard Wire 3-wire (1PH + N + G) |
| Porty zasilania wy. | 1 x Hard Wire 3-wire (1PH + N + G) |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Złącza | SmartSlot |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RJ-45 |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: od 0 do 40 stopni C |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 432 mm |
| Waga | 111.82 kg |
| Pozostałe parametry | - Napięcie wyjściowe: 230V 50/60Hz |