Producenci
APC SRTL1500RMXLI-NC Smart RT5000VA 3U BATERIE LI-ion / NMC AP9631 Czas podtrzymania 19min dla 100%, gwarancja 5 lat
Opis
APC Smart-UPS SRT Li-Ion 1500VA RM 230V Network Card
- Powiadomienie o awarii akumulatora Analiza uszkodzeń akumulatorów z funkcją wczesnego ostrzegania, co pozwala na podjęcie prewencyjnych czynności konserwacyjnych na czas
- Tryb ECO Tryb pracy, w którym w wypadku dobrej jakości zasilania zewnętrznego niektóre podzespoły zasilacza są pomijane, co zapewnia wysoką sprawność bez pogorszenia skuteczności ochrony.
- Graficzny wyświetlacz LCD Tekst i schematy przedstawiające tryby działania, parametry systemu i alarmy.
- Możliwość zastosowania w wersji wolnostojącej i do montażu w szafie przemysłowej
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1350 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 19 min |
| Czas ładowania | 6 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura eksploatacji 0 - 40 °C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 12.8cm x 43.2cm x 59.0cm |
| Waga | 25.7 kg |
| Pozostałe parametry | - Baterie litowo-ionowe o wysokiej trwałości i niezawodności (5-10 lat żywotności) |