Producenci
APC SRV1KIL EasyUPS SRV 1KV A/800W/3xC13/RS23/USB wydłużony czas podtrzymania zasilania
Opis
SRV1KIL EasyUPS SRV 1KV A/800W/3xC13/RS23/USB wydłużony czas podtrzymania zasilania
- Wysokiej jakości zasilacz UPS on-line z podwójną konwersją, zaprojektowany z myślą o podstawowych potrzebach w zakresie ochrony zasilania, nawet w najbardziej niestabilnych warunkach zasilania
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 800 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 280 V |
| Pojemność akumulatora | 324 VAh |
| Czas ładowania | 4 h |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (Serwisowe) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 24 kg |
| Pozostałe parametry | Słyszalny alarm
|