Producenci
APC Szafa rack AR3180B2 NetShelter SX Gen 2, 42U 800mm x 1070mm z bokami czarna
Opis
Obudowa NetShelter SX Gen 2 42U 800mm x 1070mm z bokami, czarna
Czarna szafa o wymiarach 42U 800mm x 1070mm to nie tylko solidne, ale także funkcjonalne rozwiązanie dla Twojej infrastruktury sieciowej.
Szafa została wykonana z wytrzymałej stali, co gwarantuje nie tylko trwałość, ale także bezpieczeństwo przechowywanych w niej urządzeń. Maksymalne obciążenie statyczne wynoszące aż 1814.4 kg daje pewność, że sprzęt będzie bezpieczny i stabilny.
Dodatkowym atutem szafy AR3180B2 są jej wymiary - 199,1 x 80 x 107 cm, które pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni. Dzięki 42U wysokości oraz 800 mm szerokości, pomieścisz w niej wiele urządzeń, jednocześnie oszczędzając miejsce w swoim biurze czy serwerowni.
W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria do montażu, takie jak elementy montażowe, klawisze, drzwi, panele boczne czy nóżki poziomujące. Dodatkowo, szafa wyposażona jest w wstępnie zainstalowane kółka samonastawne, co ułatwia jej przemieszczanie w razie potrzeby.
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka stojąca |
| Wysokość | 42U |
| Szerokość | 800 mm |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Rodzaj drzwi przednich | Perforowane |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 1814.4 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 199,1 x 80 x 107 cm |
| Waga | 161.28 kg |