Producenci
APC Szafa rack AR3355B2 NetShelter SX Gen 2, 45U 750mm x 1200mm z bokami czarna
Opis
Obudowa NetShelter SX Gen 2 45U 750mm x 1200mm z bokami, czarna
Wykonana z wysokiej jakości stali, zapewnia nie tylko trwałość, ale także bezpieczeństwo Twojego sprzętu. Dzięki maksymalnemu obciążeniu statycznemu wynoszącemu aż 1814.4 kg, możesz być pewien, że wszystkie urządzenia będą bezpiecznie przechowywane.
Kolejnym atutem tego produktu jest jego funkcjonalność. Szafa rack AR3355B2 NetShelter SX Gen 2 oferuje aż 45U przestrzeni, co pozwoli Ci na efektywne zagospodarowanie miejsca i uporządkowanie swojej infrastruktury sieciowej. Dzięki szerokości 750 mm masz pewność, że zmieścisz w niej wszystkie niezbędne urządzenia.
Co więcej, w zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria, abyś mógł szybko i łatwo zainstalować swoje urządzenia.
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka stojąca |
| Wysokość | 45U |
| Szerokość | 750 mm |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Rodzaj drzwi przednich | Perforowane |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 1814.4 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 212,4 x 75 x 120 cm |
| Waga | 161.32 kg |